rezerwacja online

Kompleks Gastronomiczno Hotelarski

Wszystko dla Naszych Gości...

Wesela, przyjęcia imprezy w Górskim Kompleks Gastronomiczno-Hotelarski Górski Zaprasza Hotel Górski Restauracja Górski Bar Przy Wiatraku Sale konferencyjne w Hotelu Górski Górski - unikalna stylistyka wnętrz

Przyjęcia

Przygotujemy dla Państwa każde przyjęcie i sprostamy każdemu Państwa życzeniu. Od lat kierujemy się góralską zasadą: "wszystko zapinamy na ostatni guzik!". Referencje naszych Gości, to najlepsza reklama.

Organizujemy przyjęcia biznesowe, prywatne i rodzinne - bale, wesela, komunie, chrzciny, bankiety, studniówki, koncerty, wigilie.

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń rodzinnych. Kompleksowo organizujemy przyjęcia weselne. Stylowa architektura, doskonała kuchnia oraz wzorowa obsługa gwarantują, że Państwa wesele będzie pełne wrażeń, znakomitej zabawy i na długo pozostanie w pamięci Waszej i zaproszonych gości.

Proponujemy indywidualny, dostosowany do Państwa życzeń program imprez, który będzie doskonałym uzupełnieniem szkoleń czy konferencji. Na życzenie gości organizujemy program rozrywkowy: występy kabaretów, rewie, koncerty i recitale gwiazd.

>